Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Share
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:29 pm

  para pak kohesh lidhja e tyre ka qene ne krize!!!!
  ne nje interviste benja ka thene qe maria eshte gjithcka per te kurse maria ka thene se mund te beje fare mire edhe pa benjen!
  po keto gjera nuk kane zgjatur shume pasi tani ato jane pare bashke te lumtur sikur asgje te mos kishte ndodhur!!!!


  Last edited by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:31 pm; edited 1 time in total
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Thu Jul 24, 2008 11:30 pm

  o Zot, keta jane te tmerrshem! Do ndahen njehere e mire te na lene rehat, se nuk i durojme dot?
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:31 pm

  eh kush i duron se!!!!!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 3:22 pm

  Sigi faleminderit per kete info qe na solle .

  Dhe kisha nje pyetje per te gjith a do te deshironit te te ndaheshin Maria dhe Benja dhe pse do te deshironit te ndaheshin ???
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 3:27 pm

  Me gjithe shpirt dua qe te ndahen, pothuajse me te njeten force me te cilen urrej Javierin!

  Pse? Normale, dua qe Cami dhe benja te jene bashke! Jane cifti me i mire, i dua shume qe te dy dhe nuk do kishte lumturi me te madhe nese do ishin bashke!

  Imagjinojeni pak : ne te gjitha gazetat : Camila Bordonaba dhe Benjamin Rojas, serish bashke! - Lajmi i dites! Ca them i dites, i vitit!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 3:59 pm

  Hahaha , me te vertet do ishte dicka shume e mire dhe dicka qe do te na gezonte sikur se te Benja dhe Cami te ishin bashke , mirpo nese Benja deshiron qe Maria te jete e dashura e tij dhe nese ai e do ate me te vertete ateher nuk do doja qe te ndaheshin .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by sigi on Fri Jul 25, 2008 4:38 pm

  cami dhe benja serish bashke do ishte tamam lajm i vitit!
  dhe ska gje per infon!e bera me kenaqesi!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 4:51 pm

  Vali wrote:Hahaha , me te vertet do ishte dicka shume e mire dhe dicka qe do te na gezonte sikur se te Benja dhe Cami te ishin bashke , mirpo nese Benja deshiron qe Maria te jete e dashura e tij dhe nese ai e do ate me te vertete ateher nuk do doja qe te ndaheshin .

  Edhe une i uroj lumturi Benjas, po Marian nuk e duroj dot, edhe pse mund te jete ajo qe e ben te lumtur!
  Nuk kam cfare te bej, nuk me pelqen! Nuk e duroj dot!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 5:37 pm

  Zgjedhja eshte e Benjaminit !!!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Fri Jul 25, 2008 7:39 pm

  e di! sado qe te flasim ne, ai nuk do ndryshoje mendim!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Sat Jul 26, 2008 8:36 pm  Shpresojme se nje dite ne ballonat e shume revistave te gjindet nje foto sikur kjo , me nje mbishkrim : Camila dhe Benjamin qifti me i ri argjentinas !!!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Sat Jul 26, 2008 9:10 pm

  Eh, sa mire do ishte! Po derisa ata jane ndare shume kohe me pare, personalisht kam nisur t`i humb shpresat qe do kthehen bashke! (duke pasur parasysh qe une futem te fansat me te medhenj te te dyve!)
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Tue Jul 29, 2008 11:20 pm

  Shpresojme se nje dite te jet ne ballinat e revistave nje lloj foto si ajo me larte .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Wed Jul 30, 2008 1:06 am

  shpresojme! sic thote edhe shprehja " shpresa vdes e fundit!"
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by TinaHG08 on Sat Aug 09, 2008 9:41 pm

  tanime jan ndare hde me ge\on shume ky fakt
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Mon Aug 11, 2008 1:42 am

  un jam duke kercyer nga gezimi!
  ishte lajmi me i mire qe mund te merrja vesh ndonjehere!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Mon Aug 11, 2008 1:32 pm

  Nuk mund te sigurohemi 100 % se ata jane ndare . Keto mund te jene thashetheme perderisa nuk konfirmohet perfundimisht !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  erMal.I
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 22
  Join date : 2008-08-10

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by erMal.I on Mon Aug 11, 2008 6:46 pm

  ma mire mu nda ma merr mendja
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Wed Aug 13, 2008 7:45 pm

  Sa i perket asaj se jane ndare Benjamin dhe Maria agje nuk eshte e konfiruar perfundimisht . Pra mund te jete nje thashethem i nje reviste Argjenitnase .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Thu Aug 14, 2008 1:41 am

  mua nuk m`u duk aspak thashethem!

  ishte e shkruar me shkronja te medha qe ishin ndare, dhe personalisht, i besoj totalisht asaj reviste!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Thu Aug 14, 2008 3:38 pm

  Shpresojme te mos kete surprisa qe do ta shendrroj kete gezim ne hidherim !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Marisa on Thu Aug 14, 2008 4:49 pm

  une dyshoj qe mund te kthehen, megjithate, kurre nuk i dihet!

  gjithsesi, edhe nese kthehen, nuk deshperohem shume, se e di qe nese jane ndare njehere, shume mire mudn ta bejne perseri!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Thu Aug 14, 2008 4:52 pm

  Nuk them se mund te kthehen por them qe mund te jete thashethem .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by 4everangeles on Fri Aug 15, 2008 2:40 pm

  oooooooo shyqyr zotit
  qe jan ndar
  hahha
  yessssssssssssss
  eshte nje lajm shum i mir
  ishalla
  hahah
  Zoti me falt qe po tham qishtu..
  po kurr sme ka pelqyer..Maria del cerro
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Vali on Fri Aug 15, 2008 3:33 pm

  Si qift Benja dhe Maria kurre nuk jane pershtatur .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: Benjamin Rojas & Maria del Cerro !

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:00 pm