24 ore me ERREWAY ...

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  24 ore me ERREWAY ...

  Post by Vali on Tue Jan 01, 2008 7:44 pm

  Si do te ishin 24 oret tuaja nese do te takoheshit me njerin nga antaret e ERREWAY-it ?
  Cfar do te bisidonit me te ? Cila do te ishte pyetja me e rendesishme qe do te i parashtrohje ?
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by rrita on Fri Jan 18, 2008 10:57 pm

  nese do te kaloja 24 ore me erreway do te ishte dita ime me e lumtur ne jet edhe do ti kisha pyt ghithqka dhe shpresoj te me realizohet kjoi endderr

  drenusha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 8
  Join date : 2008-01-18

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by drenusha on Fri Jan 18, 2008 11:30 pm

  nuk e di cila do te ishte pytja e cila do ta beja, spaku tani spom kujtohet po pa dyshim qe do te ishte dite e veqant dhe e shenuar per mu a.
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 1:24 am

  Arrow Nuk di ti pershkruaj 24 oret me ata ... Vec e di se do ishin shume te veqanta dhe te pa pershkrueshme per mua . I love you bounce

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by sasha on Sun Mar 30, 2008 10:54 pm

  Do te ishin 24 oret me te mira ne jet . Hahahahahah .
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:08 pm

  24 oret me ERREWAY do te ishin 24 oret ma te pa harrushme ne jeten teme aaaaa .
  Pernimen e kam . Smile

  afro
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 3:40 pm

  24 or me erreway? do te ishin qatstet me perfekte ne jeten tem o zot sikur te ishte e vertet do te ishte nje enderr e kthyer ne realitetin me te embel te mundshem I love you do ti pysja nese do te mbanin nje koncert ne kosove I love you

  lemane
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 1
  Join date : 2008-03-07

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by lemane on Sun May 11, 2008 7:49 pm

  kuku dit e nat kurr skisha fjet tu i kqyr e sisha ngi kurrr me ata kiss per ata Very Happy

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:32 pm

  Do ishin 24 oret me te mira dhe me te pa harrueshme .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 8:01 pm

  dita me e lumtur e jetes sime!

  Thjesht do u kerkoja nje foto, nje autogrf dhe te ktheheshin perseri!
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by TinaHG08 on Sat Jul 19, 2008 7:29 pm

  as ide nuk kom valla do mbesja pa fjal po jam e sigurt se do i beja nje grumbull pyetjesh
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:11 pm

  nuk e di ca pyetjesh po do i kerkoja nje autograf,disa foto me gjithe autografe dhe nje mori me pyetje!!!!!!!!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 2:15 pm

  Hahhhhhhhhh kjo osht deshira me e madhe e qdo fanse te erreway-it te kisha ndejt me erreway 24 or do te ishe gjeja me e mir nbot qfar pytje do ti beja nuk me kujtohet per momentin po e di qe do ti perqafoja shum dhe do ti beja me mijra fotto vetem me ata sepse i du shum
  ERREWAY IS THE BEST ICAN GIVE MY LIFE FOR THEM 'COS I LOVE THEM WITH ALL MY HEART
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by sigi on Sat Aug 02, 2008 12:11 am

  dedikim shume i bukur ky!!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by Vali on Sat Aug 02, 2008 9:31 pm

  hahahah , me te vertet 24 ore me ERREWAY do ishin 24 ore qe nuk do te dija ti pershkrueja .
  I endrroj ato 24 ore .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by Marisa on Sat Aug 02, 2008 9:48 pm

  kush nuk i enderron?

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by adnon on Wed Aug 06, 2008 1:25 am

  une ja kisha bo pytjen mu bo bashkj edhe niher e me ardh en kosov me majt 1 koncert ose 2 -3 koncerta veq per fansat e tyre duhet mu bo bashk se ion kan phenomenal te 4-te oki tungi te gjihtve 24 or isha knaq me ta pytje sa dush ju kisha bo duhet em menu po ishalla bohet realiotet klm Razz:P Embarassed
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by TinaHG08 on Sat Aug 09, 2008 8:27 pm

  ayyyy edhe un kisha pas shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumeee qef isha tranu krejt...........
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by 4everangeles on Tue Sep 09, 2008 11:24 am

  MHHHHHHHHHHHHHH !
  24 OR ME ERREWAY
  WOOOOOOOOOWWWWWW
  QKA KISHA BE
  PO DO I KERKOJA FOTO,AUTOGRAFE
  DO I PYSJA NESE DO KTHEHEN
  DO I THOJA NESE DIN GJE PER SHQIPTARET
  NESE DO VININ NE KOSOVE

  AHH QFAR ENDRRE
  E ILUZION I RREM

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by besaerreway on Sat Oct 18, 2008 6:33 pm

  auahaua me i pas 24ore me erreway veq i kisha shiku me kqyr qyshs jan ne realitet
  cfare persona jan edhe cka dojn me ba ma tutje
  hehe po pytja me interesant i kisha than
  A MI KISHIT BA LETRAT QATJE ME NEJT :p?
  HEEHheh i lovi shummm
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by 4everangeles on Fri Oct 24, 2008 5:47 pm

  hahhaa mir e ki Besa
  po a din qysh kishin shku qato 24 or te miat???
  -Si ti kisha pa menjeher me kish ra te fikt e ne Qendren Emergjente..hahaha
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by rrita on Fri Oct 24, 2008 6:57 pm

  hahhahah po valla keni te drejt pernime kish me na ra te fikt Razz

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by besaerreway on Fri Oct 24, 2008 9:45 pm

  ahha ani de juve ju kish ra te fikt
  une motra medinciale
  ndihma e pare dhe uregjente
  hiq mos tuj nin juve ehheheh
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by Vali on Fri Oct 24, 2008 9:49 pm

  hehehee


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by besaerreway on Fri Oct 24, 2008 9:52 pm

  po hazer me ke nejt vali
  ehhehe

  Sponsored content

  Re: 24 ore me ERREWAY ...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm