Filmi i preferuar ...

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Filmi i preferuar ...

  Post by Vali on Tue Jan 01, 2008 7:47 pm

  Cili eshte filmi i cili ju ka lene pershtyepjet me te mira , dhe pse ?
  avatar
  Mia
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 4
  Join date : 2008-01-26
  Age : 25
  Location : Shqiperi

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Mia on Sat Jan 26, 2008 2:37 pm

  Ka shume filma qe me kane pelqyer por mund te vecoj "Fast&Furious". Me pelqen shume sepse ka makina shume te bukura dhe mua me pelqejne shume makinat. Like a Star @ heaven
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 1:58 am

  Arrow Kam pare shume filma te mire mirpo tani per tani do e veqoja filmin Mr. & Mrs. Smith , me aktoret Angelina Julie dhe Bread Pitt , pasi qe jane edhe aktoret dhe qifti ime i preferuar . Mirpo do e veqoja edhe ERREWAY 4 Caminos .

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by sasha on Sun Mar 30, 2008 11:01 pm

  Kam pa shume filma , gjith ishin te mire edhe nuk di se kan me e vequ .
  Krejt filmat jan te mire .
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:55 pm

  Filmi ma i mir qe e kom pa ashte "THE BOURNE ULTIMATUM" i aktorit Matt Damon .
  avatar
  Chrisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02
  Age : 28

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Chrisa on Sat May 03, 2008 2:21 pm

  4 Caminos eshte filmi qe me preku shume!!!!!
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 11:38 pm

  rebeldeway pa dyshim esht filmi im i preferuar aty shfaqen tema nga me te ndryshmet dhe mpelqen se si rrezikojn per shoqerin e tyre ata japin qdo gje per nje shok te mir I love you
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Krisa on Tue Jul 22, 2008 11:49 am

  The Tudors, Prison Break!
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Marisa on Tue Jul 22, 2008 1:11 pm

  The golden compass, Erreway - 4 caminos
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 6:16 pm

  ERREWAY 4 Caminos (ze vendin e pare) , Troy , Helen of Troy 1,2 , HitMan etj. etj.

  Dua ta permend edhe nje film shqiptaro-grek me titullin "Pengjet" (apo "Pengu" me falni sepse nuk e di titullin saktesisht) , kur e kam pare me ka pelqyer shume .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by sigi on Sun Jul 27, 2008 12:00 am

  mr&mrs smith dhe 4 caminos!per pak desh harrova harry potter!eshte film njesh!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Vali on Sun Jul 27, 2008 1:51 pm

  Ah mr&mrs Smith e paskem harruar , edhe ai eshte nje film shume i mire .

  Harry Potter te ju them te drejten nuk me ka pelqyer .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 3:30 pm

  4-caminos me ka pelqyer me se shumti sepse ka momente shum te bukura
  gjitashtu edhe shum filma tjer pergjithsi me pelqejn filmat e zhanrit horrorr

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by besaerreway on Sun Oct 19, 2008 1:52 pm

  FILMAT QE I KQYRI AM SHUM,E JAN HORROR
  THE HILLS HAVE EYES
  KU ESHTE I TMERRSHEM KKUSH E SHIKON QIT FILM
  LEJENI NE MBREMJE E KE ATE NDJENJEN SI MU KA EDHE TI ATYY :p

  SA PER FILMIN 4 CAMINOS SE KUM PA UN
  KUSH MMUN ME UM NDIHMU ME PA NE NET DIKUSH
  PLEASE SE PO ME INETRESON SHUMM
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by rrita on Sun Oct 19, 2008 2:47 pm

  hin ne youtube edhe e shikon eshte vertet shum film i mrekullueshem

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by besaerreway on Tue Oct 21, 2008 12:31 pm

  shum flm rritaaa
  bounce
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by rrita on Tue Oct 28, 2008 1:49 pm

  sps
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 1:36 pm

  Akademia Policore
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Vali on Sun Nov 16, 2008 2:15 pm

  Hehehe
  Eshte nje komedi e mire !
  I kame pare gati te gjitha pjeset e saj !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 6:21 pm

  op valla une jom knaq tu kesh me ta tona pjest i kom pa haha
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by TinaHG08 on Fri Dec 26, 2008 1:59 am

  njo ..sja di emrin..xD
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Vali on Wed Dec 31, 2008 1:22 pm

  Po pershkruna pak qysh ooo ...!!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: Filmi i preferuar ...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 5:59 pm