nje pytje shoqerore

  Share
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  nje pytje shoqerore

  Post by 4everangeles on Wed Aug 20, 2008 10:22 am

  Pershendejte!!!

  do doja te pergjijgjenit nje pytje..?

  nje dit ne shoqerin time,filluam,te bisedojm per motrat dhe vellezerit..
  dhe dikush tha se a jan vellezerit xheloz ne motra>?
  shumica treguan se po

  a mendoni se kjo eshte prezente ne Shoqerin Kosovare??
  Kjo ndodh me se shumti tek adoleshentet!!!

  a ESHTE PREZENTE KJO DUKURI EDHE NE SHOQERI TE TJERA
  DHE JO VETEM NE AT KOSOVARE???

  SHUMICA E KETYRE DISKUTIMEVE KAN QEN NE SHOQERIN TIME
  PO DO DOJA EDHE OPINIONINE JUAJ
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by Vali on Wed Aug 20, 2008 3:21 pm

  Kjo teme eshte per tek temat e lira , dhe atje do te e leviz . Ok


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by rrita on Tue Sep 30, 2008 10:15 pm

  mendoj qe po vellezerit jan xheloz ne motra p.sh. vellau eshte me i madh ai eshte xheloz ne motren e tij dhe e percjell me ke del ku del ku shkon eshte vertet e neveritshme
  por ka edhe te tjer te cilet nuk merziten se ku shkojn motrat e tyre
  un kam vella me te vogel se un kshtu qe nuk eshte problem por do te deshiroja qe ta kisha nje vella 1 ose 2 vite me i madh se un ateher do ta kisha edhe si shok me te mir po ja qe se skam  pak e zgjat si shum por nejse
  heheh Very Happy
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by 4everangeles on Tue Nov 04, 2008 6:30 pm

  ska problem!!me te vertet ka asi vllezer,por ka edhe qe jan shum te mir,qe i dojn motrat e tyre shum,dhe qe nuk duan te ju ndodh asgje e keqe
  tek e fundit tek nje web spanjoll e lexova
  dikush kishte shkruar!!!keshtu
  un e dua motren time,dhe nuk dua ajo te lendohet,sepse edhe un jam djal dhe e di se cilat jan mendimet e pista te djemve te tjera
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by rrita on Tue Nov 04, 2008 10:54 pm

  paska pas shum te drejt qeky djali tek web-i spanjoll
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by 4everangeles on Tue Nov 04, 2008 11:22 pm

  valla po

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by besaerreway on Sat Nov 08, 2008 7:02 pm

  popo
  shoki jem po fol per qika edhe po thot kshtu ashtu
  thash e mi ndodh motres tane najsen
  tha jo motres teme nuk i ndodh se e ka vllavin budall Razz
  \a po kuptioni
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by rrita on Sat Nov 08, 2008 11:20 pm

  hahahaha op op

  interesting shum Very Happy
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 1:22 pm

  normal qe jon haver Very Happy
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by 4everangeles on Thu Jan 15, 2009 2:07 pm

  hahahaa

  Sponsored content

  Re: nje pytje shoqerore

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 5:58 pm