perfundoj ....

  Share
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  perfundoj ....

  Post by TinaHG08 on Thu Aug 21, 2008 1:40 am

  a ekeni pare kete serial ne 21 ka qen shume i mire se ka pas temen shume te mire ..mua mu dhimt shume fundi i kolombes por kete besoj se e kan bo me tregu se emijet jan shume te rendsishemmm......ok nes e keni pa cilet jan personazhet qe i keni pelqy dhe skenat e preferuara?????????
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: perfundoj ....

  Post by Vali on Thu Aug 21, 2008 1:48 am

  Po e kame pare shume i mire ka qene , po per fate te keq nuk arrita me pa epizodin e fundit po qa me ba . Veq ndegjova se Kata e Riki nuk mbeten bashk e qikjo sum ka pelqy .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: perfundoj ....

  Post by TinaHG08 on Thu Aug 21, 2008 11:33 pm

  epoooo............qa me bo
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: perfundoj ....

  Post by 4everangeles on Fri Aug 22, 2008 12:55 am

  hola

  po e kam par ja disa her..
  edhe e kam dit qe kolomba do vdes
  po nuk ,e kam dit qe ka perfundu sot

  qka do filloj tash se?

  shpresoj nuk do ritrasmetoj 21-shi ndonje serial...sepse koheve te fundit vetem po transmeton
  un kur perfundoi passion u gezova shum sepse e urreja at novel
  dhe tash ndoshta do filloi casi angeles..dhe filloi mbretersha e shpates..nje serial qe ka qen..
  pastaj ne ora 12:00 Kur ti te jesh e imja per jet!!!!
  dhe ne ora 19:00 Ne sy te kameres
  dhe 100 vitrinat
  me nuk po shikoj asgje ne 21..
  me eshte ber monotoni te njejtat novela


  qka do filloi mas papi rixcky???di kush?
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: perfundoj ....

  Post by Vali on Sun Aug 24, 2008 8:22 pm

  nuk me ka pelqyer ajo qe Ricky dhe Katalina nuk perfunduan qift .
  Shume me ka pelqy Kata se ka pas nje stil shume te mire dhe rebel .

  Po ne Shqiperi a eshte transmertuar ky serial .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: perfundoj ....

  Post by 4everangeles on Sun Aug 24, 2008 10:51 pm

  do filloj tani los serranos

  ky serial ishte ne tri versione

  ne at origjinal,spanjoll,ne italian,edhe portugez
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: perfundoj ....

  Post by Vali on Sun Aug 24, 2008 10:55 pm

  e cili do te filloj , versioni Spanjoll , Italian apo Portugez


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: perfundoj ....

  Post by rrita on Tue Aug 26, 2008 7:36 pm

  jo nuk e kam pa ket serial asnjeher po e di qe ka qen ne rtv21 edhe nuk e njoh asnje aktor
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: perfundoj ....

  Post by Vali on Tue Aug 26, 2008 8:34 pm

  pse more se ke pare ka qene shume i mire


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: perfundoj ....

  Post by rrita on Fri Sep 05, 2008 6:07 pm

  se di nuk kam pas koh me shiku
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: perfundoj ....

  Post by TinaHG08 on Mon Sep 08, 2008 7:49 pm

  po do fillonte pas mtretreeshes se hsptaes nje tradhtia me pelqente shume ne reklame...
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: perfundoj ....

  Post by 4everangeles on Sat Sep 27, 2008 6:41 pm

  po tash nje i ri me juan te pasion de gavilanes
  jeje
  edhe
  seriali
  quhet
  traicion
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: perfundoj ....

  Post by TinaHG08 on Sat Sep 27, 2008 9:21 pm

  po de mu um pelqej shume po lujke norma me juanin sa mire
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: perfundoj ....

  Post by Vali on Sat Sep 27, 2008 9:28 pm

  Po aaa , nuk e paskem pare !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: perfundoj ....

  Post by rrita on Tue Sep 30, 2008 10:10 pm

  edhe mua po me pelen shum ky seriali i ri qe ka filluar ne rtv21
  aty luajn : danna (norma) dhe mario (huan) un mendoj qe ky qift eshte perfket
  norma me pelqen vertet shum ndersa huan jo edhe aq
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: perfundoj ....

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 1:43 pm

  une seriala nuk kqyri hiq :S
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: perfundoj ....

  Post by Vali on Sun Nov 16, 2008 2:17 pm

  Jo aaa ???


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: perfundoj ....

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 6:24 pm

  jo valla :S ...ton e kan nje permbajte te njejt :S kshtu veq nje episod me ja kqyr e di krrejt filmin hihi
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: perfundoj ....

  Post by Vali on Tue Nov 18, 2008 10:54 pm

  Valla pak a shume qashtu ooo !!!
  Veq Rebeldeway em doket se ka pas nje histori ma ndryshe !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: perfundoj ....

  Post by rrita on Wed Nov 19, 2008 10:17 pm

  op e drejt osht rebeldeway ka qen shum ma ndryshe se te tjeret
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: perfundoj ....

  Post by The.Crossy on Thu Nov 20, 2008 3:36 pm

  e valla as kto se kom kqyr :S
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: perfundoj ....

  Post by rrita on Fri Nov 21, 2008 2:05 pm

  ani mujsh me kqyr te ne youtube qe don
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: perfundoj ....

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:34 pm

  kqyre jom i sigurt se ka met pelqy
  se o shum i mir
  hehhe
  avatar
  www.losserranos-ks.co.nr
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 11
  Join date : 2008-12-15
  Age : 26
  Location : N'kthes t'Rufcit te Vrella

  Re: perfundoj ....

  Post by www.losserranos-ks.co.nr on Tue Dec 16, 2008 2:59 pm

  Per cka e kini fjalen breeeh
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: perfundoj ....

  Post by Vali on Tue Dec 16, 2008 10:01 pm

  Per REBELDEWAY !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: perfundoj ....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:02 pm