Deshira me e madhe.....

  Share

  Tema
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 2
  Join date : 2008-01-01

  Deshira me e madhe.....

  Post by Tema on Tue Jan 01, 2008 7:08 pm

  Kush eshte deshira juaj me e madhe ?

  drenusha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 8
  Join date : 2008-01-18

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by drenusha on Sun Jan 20, 2008 2:27 am

  deshir me te madhe do te ishte te shkoja te motra jasht vendit dhe te kenaqesha me nipin tim Leken
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 1:48 am

  Arrow Kam shume deshira nuk di si te i veqoi , mirpo njera nga ato eshte qe te studioi ne Londer ... Exclamation

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by sasha on Sun Mar 30, 2008 10:59 pm

  Nje deshir e imja e madhe eshte qe me u taku niher LIVE me Erreway edhe ata me ardh ne Kosove . Ishalla o Zot vine bre .............
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:58 pm

  Valla kam shume deshiar po do ta veqoja me kontaktu me Luisanen permes internetit po me e pa Live ish kan edhe ma mire . Po ashtu deshir tjeter eshte edhe me u taku me Felipen , Camilen dhe Benjminin .
  avatar
  Chrisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02
  Age : 28

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by Chrisa on Sat May 03, 2008 2:20 pm

  Te shkoj mire me mesime!!!!!!!!!
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 11:44 pm

  I love you I love you deshira me e madhe ne jet esht te kem sukses dhe te behem nje gazetare... si dhe do doja te takoja luisanen si dhe errewayy
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 8:41 pm

  deshira ime me e madhe eshte qe ta studioj fakultetin e gjuhes angleze dhe te shkoj nlonder tbehem aktore si dhe ta shoh grupin tim tpreferuar ERREWAY

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by besaerreway on Sun Oct 19, 2008 1:47 pm

  deshira e madheee e jemja eshte me shku me studiu kriminalistiken ne amerikk

  Sponsored content

  Re: Deshira me e madhe.....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:01 pm