Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?

  Post by ERREWAY Kosovo on Fri May 30, 2008 9:20 pm

  Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?

  Post by Marisa on Sat Jul 12, 2008 6:04 pm

  Une nuk e imagjinoj dot jeten pa internet! E perdor per gjithshka qe me ofron!
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?

  Post by Krisa on Tue Jul 22, 2008 11:47 am

  Un ri shume ore ne internet! shkoj ne gjithato site ose flas ne msn!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 8:47 pm

  me shum e perdori internetin gjys ore ose 1 or e perdori sepse shikoj lajmet nga grupi erreway marr muzika me te reja etj.
  avatar
  Rebeldeway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 52
  Join date : 2009-11-13

  Re: Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?

  Post by Rebeldeway on Sat Feb 27, 2010 11:39 am

  Kaloj me ore te tera e sidomos gjate mbremjes para PC. Nuk mund te jetoj pa te
  avatar
  El Kun
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 61
  Join date : 2009-03-08
  Age : 27

  Re: Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?

  Post by El Kun on Fri Mar 19, 2010 10:35 pm

  Ej A e DINI SE JU KA FEJU JUVE LUISANA ME MICHEL BUBLE

  Sponsored content

  Re: Sa e perdoreni internetin dhe PSE ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:03 pm