Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by Vali on Tue Jan 01, 2008 7:15 pm

  Cili eshte personi ne famlije apo ne rrethin tuaj qe ju mund te shpreheni me lirshem me te ?
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 1:54 am

  Arrow Arrow I love you Personi me te cilin bisedoi me lirshem eshte me shoqen time me te ngushte XXXXXX , mirpo bisedoi lirshem edhe me vellezerit pai qe jame vajza e vetme ne familje dhe mua me kane per qejfi Exclamation HEHEHE Smile Very Happy .

  Ok . Tung . KLM .
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 6:05 pm

  Me shoqen time ma te ngushte qe e ka emrin Arta .
  avatar
  Chrisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02
  Age : 28

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by Chrisa on Sat May 03, 2008 2:00 pm

  me shoqen me te ngusht!
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 11:47 pm

  I love you personat qe shprehem me se liri jan dy shoket e mi te ngusht redoni dhe mimoza e di qe mund te llogaris tek ata sa her qe kam nevoj dhe jam krenare qe kam shok te atill I love you
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by sigi on Sun Jul 27, 2008 10:24 pm

  me shoqen e ngushte!
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by rrita on Wed Jul 30, 2008 3:14 pm

  me nje kusheri timin qe e kom si vlla edhe me shoqen tem ma tmir ne klas
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by 4everangeles on Tue Nov 04, 2008 6:31 pm

  me shoqen time me te mir Dijaden
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 1:26 pm

  me femnen teme Very Happy
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by Vali on Sun Nov 16, 2008 2:19 pm

  Oooooooo !!!
  heheheh !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 6:29 pm

  Very Happy Very Happy
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by TinaHG08 on Fri Dec 26, 2008 1:59 am

  me shoqen time lalen.. Wink
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by 4everangeles on Fri Feb 20, 2009 10:28 pm

  hehe mir mir
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by rrita on Sat Feb 21, 2009 1:38 pm

  Wink

  Sponsored content

  Re: Me cilin person shpreheni me lirshem ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:02 pm