. : {ERREWAY KOSOVO FORUM} : .

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Vali
    Vali
    Administrator
    Administrator


    Posts : 1094
    Join date : 2007-12-30
    Location : Kosovo

    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...! Empty Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Post by Vali Tue Apr 07, 2009 9:46 pm

    Aktorja e njohur argjentinase Luisana Lopilato përfundoi romancën me te dashurin e saj Juan Mónaco, edhe pse ajo e mohon thashethemet qe eshte duke dalur me shoqerusin e saj nga seriali "Atraccion x4" Rodrigo Guirao. Edhe pse asaj nuk i pëlqen të flas shume rreth jetës se saj private, mirepo është duke u thene se Luisana eshte ndare nga tenisieri Juan Mónaco , i dashuri i saj për gati tre vjet.
    Por ajo që më se shumti qe e shqeteson aktoren eshte thashethmja qe ajo eshte duke kaluar nje romancë me Rodrigo Guirao, aktorin e serialit "Atraccion x4".
    "Unë nuk e di kush i shpiku këto gjëra" - tha ajo e zemëruar .
    Ndersa ajo pohoi ne revistë "Pronto" qe eshte duke menduar vetem per pushim - "Unë punoj aq shumë sa që, kur unë mundem , nuk dua te beje asgjë tjeter veq te pushoj . Unë nuk e di nëse unë do të shkoj diku vetem apo me dike ne pushim , por do te shkoj qe te pushoj asgje me teper".

    Arrow www.luly-kosovo.com
    http://luly-kosovo.forumotion.com/shqip-f1/luisana-perfundoj-lidhjen-me-monacon-t154.htm
    rrita
    rrita
    ERREWAY Fan
    ERREWAY Fan


    Posts : 949
    Join date : 2008-01-02
    Age : 33
    Location : prizren

    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...! Empty Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Post by rrita Wed Apr 08, 2009 10:58 am

    thnx per infon
    Vali
    Vali
    Administrator
    Administrator


    Posts : 1094
    Join date : 2007-12-30
    Location : Kosovo

    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...! Empty Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Post by Vali Wed Apr 08, 2009 10:04 pm

    asgje
    4everangeles
    4everangeles
    ERREWAY Fan
    ERREWAY Fan


    Posts : 364
    Join date : 2008-08-12

    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...! Empty Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Post by 4everangeles Fri Apr 10, 2009 1:16 pm

    Po e di thuhet se Dario eshte zen me Juan Monacon-apo diqka te till,dhe Lus i eshte dashur te zgjedh mes Juan Monacos dhe vllaut te saj Dario Lopilatos!
    -Nuk besoi te jet ne lidhje me Rodrigo Guiario sepse ai eshte ne lidhje me Sol Rivarola(Ines Palombo...
    Pra ne e ftojm Luisanen ne KOSOVE per pushim-edhe pse do lodhet nga fansat!
    hehe!!
    LU TE QUEREMOS
    Vali
    Vali
    Administrator
    Administrator


    Posts : 1094
    Join date : 2007-12-30
    Location : Kosovo

    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...! Empty Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Post by Vali Sun Apr 12, 2009 2:15 pm

    Te them te drejten nuk kam degjuar per kete qe the !!!
    avatar
    adnon
    ERREWAY Fan
    ERREWAY Fan


    Posts : 59
    Join date : 2008-05-19

    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...! Empty Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Post by adnon Mon Apr 20, 2009 3:25 pm

    Nuk di qa te them
    avatar
    adnon
    ERREWAY Fan
    ERREWAY Fan


    Posts : 59
    Join date : 2008-05-19

    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...! Empty Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Post by adnon Mon Apr 20, 2009 3:25 pm

    Une kom deshir qi kta Lusiana edhe Felipe te behen bashk serish ishalla bohen deshira jem

    Sponsored content


    Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...! Empty Re: Luisana perfundoj lidhjen me Mónacon ...!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 15, 2024 2:43 am