Cfar ju gezon me se shumti ?

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Cfar ju gezon me se shumti ?

  Post by Vali on Tue Jan 01, 2008 7:50 pm

  Cfar ju gezon me se shumti dhe pse ? Dhe si ndjeheni ne ato momente ?
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Cfar ju gezon me se shumti ?

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 2:02 am

  Arrow Me se shumti gezohem kur te vije RRYMA (Dritat) . Hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah .
  Se e kom inat me nejt ne terr , se nuk me pelqen romanca me qira hiq bre . Hihihihihihihiiihihi . Very Happy Smile Evil or Very Mad Twisted Evil
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Cfar ju gezon me se shumti ?

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 4:59 pm

  Edhe mu sikur ty Erza me gezon me se shumti kur vjen rryma , hahahahahahahahahhahaahahahhaah .

  Eh nuk e di qka me vequ mirpo me gezon kur shikoj filma , kur ndegjoj muzik ... etj ....

  Arrow Edhe kur te vien e shtundja dhe e diela per me fjet deri ne 10 , se tjera dit po duhet me u zgju ne 6:30 per me shku ne shkolle . Haahahahahahahahahahha . Arrow
  avatar
  Chrisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02
  Age : 28

  Re: Cfar ju gezon me se shumti ?

  Post by Chrisa on Sat May 03, 2008 2:21 pm

  Kur jam me shoket me te ngusht!!!!!!
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Cfar ju gezon me se shumti ?

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 11:40 pm

  I love you kur dikush esht i gezuar gezohem dhe un si dhe gzohem per gjerat e bukura dhe gjerat qe kan vler ne jet I love you
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Cfar ju gezon me se shumti ?

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 8:39 pm

  me se shumti gezohem kur me ndhodh diqka e papritur dhe ne ato momente ndihem shum mir

  Sponsored content

  Re: Cfar ju gezon me se shumti ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:04 pm