Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by Vali on Sun Feb 03, 2008 3:02 pm

  Zeri i cilit antare te grupit ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ? Dhe pse mendoni se ai ze ka qene me i miri ?

  leta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 4
  Join date : 2008-02-19

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by leta on Tue Feb 19, 2008 5:55 pm

  me se shumti lusiana lapilto [mia]

  leta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 4
  Join date : 2008-02-19

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by leta on Tue Feb 19, 2008 5:56 pm

  me se shumti felipe colobio
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by Gerta on Sat Feb 23, 2008 11:57 pm

  Benjamin e ka zerin me te bukurin .
  A ka ze te mrekullueshem .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by rrita on Mon Feb 25, 2008 1:58 pm

  cili ze mpelqen me shum paj 4-tertit e kan zerin fantazi ska za ma tmir se erreway
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by Krisa on Sat Mar 08, 2008 12:49 pm

  Camila ka shume zer te bukur!!!!

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by sasha on Sat Mar 29, 2008 7:54 pm

  te gjith kan ze te bukur . ata jan te shkelqyeshem .... ma te miret ..

  ERREWAY THE BESTTTTTTTTTTTTTTTTT .
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:02 pm

  I te gjithve vec do ta veqoja te Benjas .

  ERREWAY me te miret .


  Luly-Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by Luly-Kosovo on Fri May 02, 2008 8:01 pm

  Te gjithe kane pasur ze te bukur .
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 2:08 pm

  te gjith kan pas zerin e bukur mirepo mka pelqy per se tepermi luisana lopilato I love you

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:34 pm

  Te gjithe kan pasur ze te bukur . Zeri i te gjithve me ka pelqy .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 7:58 pm

  Adhuroj zerin e Camit dhe Benjas!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:15 pm

  lusiana dhe felipe!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by Vali on Fri Jul 25, 2008 4:42 pm

  Zeri i Benjas ka qene i veqant , mirpo edhe Felipe ka nje ze te bukur .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by rrita on Fri Oct 10, 2008 1:16 pm

  te gjithe kan ze te bukur mua me pelqen zeri i te gjitheve

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by besaerreway on Thu Oct 16, 2008 9:08 pm

  krej konoj shum mir shum fort
  veq zani ma kembyes eshte i benjaminit
  ska me taaa I love you
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by 4everangeles on Tue Jan 27, 2009 12:17 am

  te gjith
  por me benjan
  ska
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by rrita on Wed Jan 28, 2009 1:05 pm

  per zerin nuk mund ti ndaj zeri i te gjithve me pelqen ata kendojn me gjith zemer

  Sponsored content

  Re: Zeri i cilit antare te ERREWAY ju ka pelqyer me se shumti ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm