Kujdes !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Kujdes !!!

  Post by Vali on Wed Aug 27, 2008 9:32 pm

  Kujdes !!!

  Ju e dini se web siti dhe forumi yne jane te pranuar si websiti dhe forumi zyrtar i ERREWAY ne Kosove nga EWI . Mirpo pa pritur ne kemi marrur nje vrejtje nga presidentja e EWI .

  Ne ate vrejtje thuhej se te kemi kujdes qe ne forumin tone te mos kete tema per grupe dhe seriale te tjera , por te kete tema vetem per ERREWAY dhe Rebeldeway , kjo eshte rregull e EWI .

  Per kete arsyeje ne kemi laruar disa tema te cialt kane nuk kane pasur te bejne me Rebeldeway apo ERREWAY !!!
  Une e kam perkrahur mendimin e EWI-se , ata kane te drejte , ky forum eshte per ERREWAY dhe Rebeldeway e jo per serialet tjera .

  Andaj ju lutem mos na shkaktoni probleme !!!


  Last edited by Vali on Wed Aug 27, 2008 9:35 pm; edited 1 time in total


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Kujdes !!!

  Post by TinaHG08 on Wed Aug 27, 2008 10:50 pm

  ok si te thusash ti zoteri vali Razz
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Thu Aug 28, 2008 1:00 am

  flm zonjusha tina

  hahahaha


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Kujdes !!!

  Post by rrita on Thu Aug 28, 2008 8:35 pm

  po ke drejt plotesisht
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: Kujdes !!!

  Post by sigi on Fri Sep 05, 2008 9:14 pm

  ok pa problem vali
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Sat Sep 06, 2008 1:29 pm

  flm


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Kujdes !!!

  Post by 4everangeles on Wed Sep 10, 2008 11:39 pm

  pa problem
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  erreway ne kosove a eshte emundur

  Post by 4everangeles on Wed Sep 10, 2008 11:44 pm

  ????
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Thu Sep 11, 2008 9:26 pm

  ok


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Kujdes !!!

  Post by Erza on Sun Sep 14, 2008 9:54 pm

  Ok .
  Do te kem kujdes !

  Nese e kom bere une kete gabin kerkoj falje !
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Mon Sep 15, 2008 10:58 am

  Flm Erza

  Jo nuk e ke bere ti kete gabim , mos u brengos !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Kujdes !!!

  Post by TinaHG08 on Mon Sep 15, 2008 6:51 pm

  po de se kjo veqsa u regjistru lol!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Mon Sep 15, 2008 9:05 pm

  Jo nuk eshte regjistruar tani !
  Erza eshte nje nder antaret me te vjetera te forumit (+ njera nga antaret e pare te forumit) !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Kujdes !!!

  Post by TinaHG08 on Tue Sep 16, 2008 3:06 pm

  po a a ???????? me fal se nuk e dita lol!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Tue Sep 16, 2008 8:40 pm

  ska problem


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  ..........xxxx
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 22
  Join date : 2008-10-11

  Re: Kujdes !!!

  Post by ..........xxxx on Sat Oct 11, 2008 10:57 pm

  no problema.

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Kujdes !!!

  Post by besaerreway on Wed Oct 22, 2008 5:53 am

  ok tash e mora vesh

  se nuk e kam dit :S

  drenushahg08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 10
  Join date : 2008-11-08

  Re: Kujdes !!!

  Post by drenushahg08 on Fri Nov 14, 2008 8:29 pm

  4everangeles wrote:????
  mendoj vali qe edhe nuk duhet te postojme palidhje vetem per te bere me shume poste.
  psh. ok,lol,?etj....

  drenushahg08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 10
  Join date : 2008-11-08

  Re: Kujdes !!!

  Post by drenushahg08 on Fri Nov 14, 2008 8:33 pm

  ee sa per temen them se do i zbatohem rregullave..
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Sun Nov 16, 2008 12:53 pm

  Ska problem mos u brengoseni !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  The.Crossy
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 20
  Join date : 2008-11-16
  Age : 24
  Location : Valla dikund ne Peje :D

  Re: Kujdes !!!

  Post by The.Crossy on Sun Nov 16, 2008 1:20 pm

  ait haver mos t'han ty Very Happy ...une per vete veq du mu argetu pak Very Happy
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Sun Nov 16, 2008 2:11 pm

  Op de . Ky forum eshte per mu argetu !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Sela
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-01

  Re: Kujdes !!!

  Post by Sela on Sun Nov 16, 2008 2:29 pm

  oki vali ska problem
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Kujdes !!!

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:25 pm

  ej Vali nese e kom thy une naj her kete rrehull kerkoj falje
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Kujdes !!!

  Post by Vali on Sun Nov 23, 2008 5:33 pm

  Jo more jo mos u brengos !!!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  Sponsored content

  Re: Kujdes !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 5:58 pm