Genjeshtra juaj e fundit

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  Genjeshtra juaj e fundit

  Post by ERREWAY Kosovo on Fri May 30, 2008 9:37 pm

  A mundte na tregoni se cila eshte genjeshtra juaj me e fundit , dhe PSE e keni bere kete genjeshter ?
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Genjeshtra juaj e fundit

  Post by rrita on Sun Aug 03, 2008 8:44 pm

  genjeshtra ime e fundit ka qen me 1 prill ku ni shoqes i kam than qy maca ner bank ajo ka kqyr haha kto e kom bo sepse ka qen dita e rrenave
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Genjeshtra juaj e fundit

  Post by 4everangeles on Thu Jan 15, 2009 2:08 pm

  sdi valla
  ni shoqe e jemja..asht teeeper e mir..e du shumm..gjithqka kisha ba per ta
  po e ka te keqe rrenen
  edhe ajo thet...njeri 1000 rrena i ban ne dit
  une plasna tu kesh
  edhe shpesh e di qe rren
  po sja za per te madhe
  se e ka profesion
  un dhe dijada,i thojm se ajo 1 prillin e ka pushim vjetor
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Genjeshtra juaj e fundit

  Post by TinaHG08 on Mon Apr 27, 2009 10:26 am

  valla dje um doket...po sope diqas reejta bre..xD...harrova....u po nime..i thash motres po tthirr albnia, ni shoqe e vetja..ajo dul jasht.. Laughing
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Genjeshtra juaj e fundit

  Post by rrita on Mon Apr 27, 2009 2:19 pm

  Laughing
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Genjeshtra juaj e fundit

  Post by Vali on Mon Apr 27, 2009 9:08 pm

  hehehe


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Genjeshtra juaj e fundit

  Post by 4everangeles on Sun Jul 26, 2009 12:16 pm

  e ti vali?rrita?
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Genjeshtra juaj e fundit

  Post by rrita on Sat Aug 01, 2009 12:29 pm

  ue paskna harru. sorry . genjej kur dua te dal prej situates por edhe per 1 prill , p.sh ni shoqe niher e pata genjy i kam then qe shikoje macen perfundi bankes edhe ajo ka kqyr

  Sponsored content

  Re: Genjeshtra juaj e fundit

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm