Luisana vazhdon pergaditjet e diskut te saj !

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  Luisana vazhdon pergaditjet e diskut te saj !

  Post by ERREWAY Kosovo on Mon Jun 30, 2008 3:45 pm

  Perseri kemi arritur te ju sjellim disa foto te Luisanes ne studion muzikore ku ajo eshte duke punuar albumin e saj te pare solo .
  Kesaj here kemi arritur te ju sjellim edhe nje video , ku Luisana pershendet adhuruesit e saj dhe flet shume shkurt per albumin e saj te pare . Video eshte gjiruar ne studion e punimeve .