Me ne fund mund te ndegjojm ERREWAY , por ndryshe !!!

  Share
  avatar
  ERREWAY Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 28
  Join date : 2008-03-26

  Me ne fund mund te ndegjojm ERREWAY , por ndryshe !!!

  Post by ERREWAY Kosovo on Tue Jul 01, 2008 1:27 am

  Atrapados eshte projekti me i ri i Cris Morenes qe aktualisht eshte filluar te realizohet . Behet fjale per nje serial qe zgjat 7 minuta per qdo kapitul dhe qe vetem emitohet neper celular dhe internet . Ka vetem nje jave qe kane filluar punimet dhe protagonist te ketij seriali jane Benjamin Rojas (si Gonza) , Felipe Colombo (si Roman) dhe FlorenciaTorrente, Culi Rivero, Sofia Recca dhe Dolores Sarmiento etj...
  Ndersa si pergjegjes muzikore i ketij serali eshte Tomas Yankelevich .
  Historia e serialit bazohet ne aventurat e disa te rinjeve qe jane pjese e nje grupi Muzikore . Per muziken dhe produksinin eshte kujdesur edhe Cris Morena . Tekstet e ketyre kengeve jane disa nga tekstet qe ishin te pergaditura per albumin e katert e ri te ERREWAY (ne 2007) "Vuelvo" , qe perfundimisht nuk u lansua . Tekstet e kengeve ne fjale jane : "Vuelvo" , "No Tengo Tiempo Para Esto" dhe Dejame Volar" .

  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Me ne fund mund te ndegjojm ERREWAY , por ndryshe !!!

  Post by Vali on Tue Aug 12, 2008 2:01 pm

  Ky projek eshte ende ne perpunim . Dicka risi lidhur me kete projekte nuk ka .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:05 pm