Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by Vali on Wed Aug 20, 2008 3:38 pm

  Aktori qe ishte i dashuri i Luisana Lopilatos , Felipe Colombo, njekohsisht edhe bashke protagonisti kryesor ne serialin Rebeldeway , tani do te jete edhe protagonist ne shfaqjen teatrale Princesa Cenicienta pas dorheqjen se Rodrigo Guirao Daz qe nuk ishte ne forme per te qene pjese e shfaqjes jashte Argjentines .

  Pa marre parasyshe se ishte i kenaqur me punen ne kete projekt , aktori Rodrigo Guirao Diaz vendosi , dite me pare , te largohej nga Princesa Cenicienta sepse ishte shume i lodhur me perkushtimin qe nevoitej . Keshtu qe aty filloj te kerkohet nje protagonist i ri qe te vazhdoje debutimi i shfaqjes jasht vendit .

  Perfundimisht producentet kane vendosur qe Felipe Colombo te jete princi qe dashuron bukuroshen Hirushe . Aktori qe ishte gjithashtu shoqerues i Luisnaes edhe ne serialin Rebeldeway prodhuar nga Cris Morena , vendosi te merre pergjithesine per te ralizuar shfaqjen edhe jashte Argjentines .

  Pra hirushja Luisna Lopilato tash e tutje princ do ta kete aktorin dhe ish-antarin e grupit ERREWAY , Felipe Colombon . Stafi perbehet edhe nga aktoret tjere si : Georgina Barbarossa , Alicia Zanca , Mariano Torre, Laura Cymer, Marcelo Xicarts, Leandro Aita, Dalia Elnecave dhe Federici Howard .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by 4everangeles on Wed Aug 20, 2008 7:31 pm

  shum mir
  po me vjen mir qe punojn feli dhe lu perseri bashk
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by Vali on Wed Aug 20, 2008 11:36 pm

  mezi po pres ti shofe bashk edhe nje here .


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by rrita on Thu Aug 28, 2008 8:45 pm

  shpresoj qe felipe te pranoj per tu bere princ i luisanes ne kete pjese teatrale
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by Vali on Sat Aug 30, 2008 2:30 pm

  shpresojme


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by Erza on Sun Sep 14, 2008 10:44 pm

  princ i perkryer

  heheh
  ishaolla pranon felipe

  jo bre se sko qare pa pranu
  heheheh
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by TinaHG08 on Sun Sep 14, 2008 10:45 pm

  hahahaha se i ka fansat e tij te cilet deshirojn te jet me lun
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by Erza on Sun Sep 14, 2008 10:47 pm

  op valla


  heheheh

  dijada
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 13
  Join date : 2008-09-09

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by dijada on Mon Sep 29, 2008 1:47 pm

  shum mir do te isht qe feli edhe lu te jen serisht bashk ne nje shfaqe

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by besaerreway on Wed Oct 22, 2008 6:21 am

  shum mir edhe mu po me vjen

  po njer pytje
  a jun ka te dashur ne jeten reale feli y lusi
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by Vali on Wed Oct 22, 2008 9:55 pm

  Po !


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by Gerta on Fri Nov 21, 2008 10:37 pm

  kuku qa po gzona

  oh me zi qe po pres me i pa kta te dy edhe ni her bashk

  Sponsored content

  Re: Felipe Colombo prici i ri i Luisanes !!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jan 21, 2019 6:02 pm