ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by Vali on Wed Jan 02, 2008 1:54 am

  Si mendoni ERREWAY me mire me Luisanen apo pa Luisanen ???
  A do te deshironit qe Luisnana te rikthehet ne ERREWAY ???
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by Erza on Wed Jan 02, 2008 4:13 pm

  Mendiimi ime eshte qe ERREWAY do te ishte me i mire po te kthehej Luisana ne grup > Dhe do te deshiroja qe ajo te rikthehet sa me shpejt ne ERREWAY .
  Te pakten ky eshte mendimi ime .
  Tung . KLM .
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by rrita on Fri Jan 18, 2008 10:47 pm

  mendoj se me komplet do te ishte me luisanen

  drenusha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 8
  Join date : 2008-01-18

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by drenusha on Tue Jan 22, 2008 11:55 am

  me fal nuk e di qe lusiana eshte e nar nga grupi a mund te ma spjegoj dikush kur eshte ndar si dhe pse ? sa i perket temes sdo te mund ta mendoja grupin pa Lusianen.

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by sasha on Sun Mar 30, 2008 10:56 pm

  Me mire do te ishte edhe me Luisanen . Edhe kisha pas shume deshir qe ajo mu kthy ne Erreway , sepse aty e ka vendin .
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by Gerta on Tue Apr 01, 2008 5:23 pm

  ERREWAY ma mir kish me u kan me Luisanen . Do te deshiroja shum me u kthy ne grup edhe ajo , po shka me bo ..............
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by fjolla on Sun May 04, 2008 3:36 pm

  nuk ka pik dyshimi qe grupi do te ishte me perfekt me luisanen do te ishte super sikur ajo te kthehej..... QUE VIVA ERREWAY. I love you

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:37 pm

  Do me pelqente te ishte me Luisanen . Por qa me bo .
  Mendoj se pa Luisanen .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 7:57 pm

  Erreway do jete gjithmone 4. Budallalleku me i madh qe ka bere Luisana ishte te largohej!
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 11:08 pm

  me lusianen patjeter erreway kane qene dhe do jene me mire 4!!!!te katert jane te pazevendesueshem!

  Sponsored content

  Re: ERREWAY me apo pa Luisanen ?!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:04 pm