Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Post by Vali on Sat Jan 10, 2009 9:47 pm

  Benjamin Rojas ishte i ftur si musafire ne njerin nga edicionet e emisionit “Mañanas Informales” . Ky emision eshte nje ndere emisionet me te shikuara argetuese ne Argjentine , i cili transmertohet cdo dite ne Canal 13 . Gjate ketij emisioni Benjamin Rojas foli per jeten e tij private , per grupin ERREWAY dhe per projektet e tije te reja . Ai foli edhe rreth premieres se filmit te tij “La Leyenda” dhe rreth projektit me te ri “Jake & Blake” . Nuk munguan as pyetjet rreth ndarjes se tij nga Maria del Cerro dhe rreth asaj se a ka tashme ai nje te dashur te re . Mirpo Benja nuk donte qe te flet dicka rreth kesaj .
  Po ashtu disa dite me vone musafire ne kete emision ishte edhe Felipe Colombo . Ai foli rreth jetes se tij private dhe rreth projekteve te tij te reja , dhe rreth rolit te tij negativ ne serialin "POR AMOR A VOS" .

  Ne po ashtu ju kemi sjellur disa foto te Benjas dhe te Felipes te bera gjate gjirimeve te emisionit .
  Shpresojme te ju pelqejne !!!


  Felipe Colombo “Mañanas Informales” / 4 Photos
  Benjamin Rojas “Mañanas Informales” / 10 Photos


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Post by 4everangeles on Sun Jan 11, 2009 7:40 pm

  MIR POR FOTOT NUK PO DALIN

  KUSH ESHTE E DASHURA E BENJAS SEE??
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Post by rrita on Sun Jan 11, 2009 8:40 pm

  thnx fottot jan shum te mira
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Post by Vali on Thu Jan 15, 2009 8:51 pm


  Kliko shkrimet qe jon me larte dhe hapen fotot !!! Ok .!


  _________________


  Luisana Lopilato Kosovo
  WebSite : http://www.luly-kosovo.net
  Gallery : http://www.luly-kosovo.net/gallery
  Forum : www.luly-kosovo.forumotion.com
  Fotolog : www.fotolog.com/luisanakosovo

  Camila Bordonaba Kosovo
  www.cami-kosovo.forumotion.com

  adnon
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 59
  Join date : 2008-05-19

  Re: Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Post by adnon on Sat Jan 24, 2009 8:50 pm

  op op teper te qarta foto ska koment
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Post by TinaHG08 on Wed Jan 28, 2009 11:46 pm

  thnx! edhe mu pom pelqejn fotot...benaj eshte njesh
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Post by rrita on Thu Jan 29, 2009 12:51 pm

  Very Happy

  Sponsored content

  Re: Benjamin dhe Felipe ne "Mañanas Informales"

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm