A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Share
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by Vali on Thu Jan 03, 2008 1:26 pm

  A do te deshironit qe ERREWAY te vinin ne rrethin tuaj ne Kosove ose ne Shqiperi ???
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by rrita on Fri Jan 18, 2008 10:35 pm

  po sigurisht qe do te doja qe erreway te vij ne kosov sepse ata jan grupim qe i du me se shumti nbot

  drenusha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 8
  Join date : 2008-01-18

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by drenusha on Tue Jan 22, 2008 11:59 am

  [i]patjeter qe do te deshiroja edhe pse jam nga gjakova te degjoj se rebelde way do te vi ne shqiperi do te beja tpamunduren per te shkuar per ta pare, edhe ne Shkup sikur te shkonte atje jam e sigurt qe do te me gjeni, po ne Kosove qe do te me gjeni sigurt ama eshte shume pak e mundshme qe rebelde way te vi ne Kosove sepse kushtet nuk e lejojne te jene ketu.[/i]

  dea
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 2
  Join date : 2008-01-02

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by dea on Sat Jan 26, 2008 2:01 pm

  po normal qe do te deshiroja se kjo osht deshir e krejtve jo veq e jemja edhe kto krejt anderr e kena
  avatar
  Erza
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 69
  Join date : 2008-01-02

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by Erza on Sat Feb 02, 2008 1:20 am

  Arrow Patjeter qe do te deshiroja , eshte nje deshire e imja shume e madhe dhe shpresoi qe nje dite ata te vine ne Kosove ose ne Shqiperi . bounce
  avatar
  Gerta
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 109
  Join date : 2008-02-23

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by Gerta on Sun Feb 24, 2008 3:14 pm

  Natyrisht se do te deshiroja qe ERREWAY te vinin ne Kosove ose ne Shqiperi .
  Kjo eshte deshire e qdo fansi te ERREWAY .

  ERREWAY per gjithmone .

  bessushka
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 4
  Join date : 2008-02-24

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by bessushka on Sun Feb 24, 2008 4:48 pm

  pooo sht nj dshir e madhe pr mua qe Erreway t vij n Kosov
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by rrita on Mon Feb 25, 2008 2:14 pm

  cili fans i erreway nuk do te deshironte qe erreway te vjen ne kosov. do te deshiroja qe erreway te vij ktu dhe ta realizonte endrren e qdo fansi te tyre
  avatar
  Krisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 23
  Join date : 2008-01-19
  Age : 28
  Location : Greece

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by Krisa on Sat Mar 08, 2008 12:47 pm

  patjeter qe do doja!!! nje nga endrat e mia me te medha!!! Smile

  sasha
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 17
  Join date : 2008-03-29

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by sasha on Sun Mar 30, 2008 10:33 pm

  Natyrisht se do te doja .

  Ajo eshte deshira e te gjithve neve fansave te Erreway ne Kosove dhe Shiperi .

  Luly-Kosovo
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 14
  Join date : 2008-05-02

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by Luly-Kosovo on Fri May 02, 2008 7:52 pm

  Wow do ishte diqka e papritur dhe fantastike .
  Edhe e perkrahi mendimin e te gjithve se kjo eshte nje deshire e madhe e te gjith fansave te erreway ne Kosove dhe Shqipri .
  avatar
  fjolla
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 24
  Join date : 2008-05-02
  Age : 26
  Location : kosova

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by fjolla on Sat May 03, 2008 8:45 pm

  I love you qdo adhurus i erreway ka qef qe ata me ardh en kosov ose shqipri edhe un kisha pas teper qef me ardh ata nkosov ish kan ni enderr e ber realitet shum kisha pas qef ata me ardh en kosov Very Happy

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:30 pm

  Po more , bash kisha pas qejf me ardh . Edhe ishala vine .

  ervin
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 32
  Join date : 2008-01-01

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by ervin on Fri May 30, 2008 10:31 pm

  Ah harrova me than se nese vin meniher kom me shku mu taku me ta .
  avatar
  Marisa
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-06-01
  Age : 27
  Location : Tirana, Albania

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by Marisa on Sat Jul 05, 2008 8:01 pm

  patjeter qe do doja, po ku t`i gjejme se?
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by sigi on Sat Jul 12, 2008 3:57 pm

  ku ta gjejme se ah sikur te vinin.....
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by TinaHG08 on Sat Jul 19, 2008 7:11 pm

  natyrisht se po

  albiona
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 6
  Join date : 2008-05-13

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by albiona on Tue Jul 22, 2008 3:31 pm

  sigurishtt!! kish pas qef shum me ardh!
  avatar
  Vali
  Administrator
  Administrator

  Posts : 1094
  Join date : 2007-12-30
  Location : Kosovo

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by Vali on Thu Jul 24, 2008 3:03 pm

  Kjo eshte deshira (endrra) e te gjithe fansave te ERREWAY-it ne Kosove dhe Shqiperi .
  Uroj qe kjo enderr nje dite te shendrrohet ne realitet .
  avatar
  sigi
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 157
  Join date : 2008-07-12
  Age : 26
  Location : tirane

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by sigi on Thu Jul 24, 2008 10:58 pm

  ishalla po vijne....nejse ca them une ato nuk jane bashkuar akoma jo mo te vijne ketu!!!!

  besaerreway
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 197
  Join date : 2008-10-16
  Age : 26

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by besaerreway on Thu Oct 16, 2008 9:28 pm

  anderr e kam
  ma mir ne ks se ndoshta smu kish dahn mudesi em shki ne shqeipero
  po ender e kam
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by rrita on Fri Oct 17, 2008 8:58 pm

  edhe te vinin ne shqiperi do te leje gjithqka veq per ti pare erreway
  avatar
  4everangeles
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 364
  Join date : 2008-08-12

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by 4everangeles on Wed Oct 22, 2008 9:09 pm

  qyqy ju edhe po vetni
  po normal qe kisha pas deshire me ardh
  isha tranu prej gzimit
  ne vend do kisha shku..
  sa keq qe grupi me nuk egziston:(

  Sponsored content

  Re: A do te deshironit te vinin ERREWAY ne Kosove ose Shqiperi ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:03 pm