Cka ju pelqen me se shumti nga dukja e antarve te ERREWAY ?

  Share
  avatar
  rrita
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 949
  Join date : 2008-01-02
  Age : 28
  Location : prizren

  Re: Cka ju pelqen me se shumti nga dukja e antarve te ERREWAY ?

  Post by rrita on Tue Sep 09, 2008 10:10 pm

  ok e kam thene dhe po them qe ajo eshte shum e bukur ka stil shum te veqant dhe terheqes gjithashtu edhe felipe vertet i dua tet 4 shum jam fans e qmendur e erreway Very Happy
  avatar
  TinaHG08
  ERREWAY Fan
  ERREWAY Fan

  Posts : 194
  Join date : 2008-07-19

  Re: Cka ju pelqen me se shumti nga dukja e antarve te ERREWAY ?

  Post by TinaHG08 on Sat Sep 13, 2008 5:55 pm

  po na e ke deshmuar lol

   Current date/time is Wed Dec 12, 2018 2:05 pm